Стратегічне планування

1-3 дні
Час
від 1000$
Вартість
Стратегія компанії
Зрозумілість управління
Результат
Фасилітація
online/offline
Формат
Як це відбувається
Формуємо цілі стратегічної сесії з власником:
  Формування структури організації
  Зрозумілість структури, ролей та бізнес-процесів
  Формування стратегії організації
  Амбітна ціль, з якою кожен член команди погоджується й готовий її реалізовувати. Створення плану реалізації з урахуванням усіх особливостей компанії
  Формування міцної, антикрихкої команди
  Довіра,
  відкритість,
  відповідальність,
  вимогливість,
  спільна ціль, ролі,
  комунікація, розуміння
  впливу кожного на бізнес-результ
  Підготовка:
  Проведення глибинних інтерв'ю з кожним членом команди, формування "карти ситуації" в команді та бізнесі, на основі якої пропонується остаточний план стратегічної сесії
  Проведення:
  Від 1 до 3 днів (залежно від мети)
  разом з власником обираємо зручний для команди варіант
  стратегічна сесія проводиться методом фасилітації команди:
  Результати
  Зрозуміла та органічна для бізнесу організаційна структура
  Сформована стратегія бізнесу та план її реалізації
  Міцне ядро команди, в якому чітко виокремлені ідентичності кожного члена. Працівники більше не відчувають себе фрілансерами
  Щасливі власники
  * Фасилітація - це організація процесу колективного розв'язання проблем у групі. Саме коли людина залучена до прийняття рішення, коли її думка почута та включена при розгляданні остаточного рішення, вона більш схильна далі реалізовувати це рішення.

  Фасилітація — це інструмент, який допомагає полегшити процес спільного прийняття рішення.
  Обговоримо ваш запит
  Відгуки наших клієнтів
  Альона Гошко
  Миколаївський алюмінівий Завод
  Прошло уже две недели, как наша команда вернулась со стратегической сессии. Если быть откровенной, то большинство из членов команды, не понимали ни цели ни смысла этой поездки. Но, оказавшись оторванными от обычного ритма работы и жизни, стало очевидно - это то, что нам было нужно!
  За три дня на Драгобрате каждый научился слушать и слышать своего коллегу. Сформулировав общую цель, осознав роль и место в компании каждого из нас, необходимость научиться доверять и вызывать доверие к себе, вместе преодолевать трудности, с которыми нам ещё предстоит столкнуться, ведь мы учимся, - мы стали настоящей командой.
  Однако без Olesia Arkhipova
  нам было бы трудно и именно она провела нас по этому пути осознания. Чуткость и точное понимание, что нам было нужно! Спасибо всем моим коллегам и тебе!
  Святослав Райский
  Insider group
  Как собственник бизнеса ты всегда оцениваешь вложенное время и фокус внимания с точки зрения выгоды. Выгода ощутима. Этот тот случай, когда услуга, которая была оказана Олесей, является с значительным превышением.
  С задачами, которые были для нас важны в сложный период, мы справились, а цели радуют тем, что мы их достигли.
  Олеся Архіпова, СПАСИБО!!!
  Світлана Тарахкало
  Альтернативна школа "невгамовні"
  Олеся навчила, як з ними справлятись, як відчути й побачити кожного члена команди, як надати кожному автономію, але залишатись міцною опорою, як побачити мету, і найголовніше — шлях до тої самої омріяної мети. Два роки тому — ми разом мріяли))) це важливо, мріяти. Тоді з'являються крила і ти відчуваєш неосяжні вершини, до яких хочеться летіти, ти ще не впевнений у своїх силах, ти ще не впевнений, чи це твоя вершина, але ти натхненний, перед тобою замальовка олівцем. А зараз ми діємо. Ми чітко розуміємо цінності, які для нас важливі. Ми точно знаємо, що для нас є прийнятним. Ми можемо висловити те, чого не завжди готові були навіть припустити. І це важливо, бо в цей момент настає ясність, без образ, по суті, розуміння чи отримуєш ти задоволення від справи, яку робиш, чи ні, розуміння і прийняття викликів, бо ти вже знаєш, як їх подолати. А найбільша цінність, це люди, які ділять із тобою цей шлях. І це було б не зовсім справедливо, подякувати тільки Олесі)))) Olesia Arkhipova
  , ти відкрила завісу перед глядачами, щоб ми краще розуміли, що відбувається на сцені та за кулісами нашого гармидеру)))
  Made on
  Tilda