Побудова корпоративної культури
та командних процесів
Індивідуальні рішеня
1 тиждень -
6 місяців
Час
350$ -5500$
Вартість
Культура, що сприяє збільшенню показників
Результат
Робота з командою
online/offline
Формат
Як це працює?
Формування ясної структури команди

Дослідження проблемних місць в корпоративній культурі
Напрацювання рішення разом з власником з побудови ефективної культури
Робота з командою
  • Стратегічні сесії
  • Вирішення конфліктів
  • Навчання команди усвідомленому менеджменту відносин
  • Коучинговий індивідуальний супровід кожного члена команди
  • Розробка та введення нових процесів, поведінкових моделей
Аналіз та підбиття підсумків сільної роботи
Відгуки наших клієнтів
Святослав Райский
Insider group
Мы работали #8_недель. Это были достаточно емкие, важные для команды и меня 8 недель. 8 недель работы в формате онлайн (это также усложняло задачу).
В начале проекта были определены ключевые цели. Они основывались на нашем запросе, потребности в изменениях и предоставлении ключевым ребятам навыков, которые нужны для рывка.
Были встречи, где мы работали совместно с моим партнером Anton Nagnibeda
, где встречались совместно с командой, где работали персонально с каждым человеком. Колоссальная работа, это факт. Какие мы получили результаты и были ли достигнуты цели?
1. Осознанность ребят, что многие вопросы им под силу позволили мне расширить список задач для делегирования. Я получил дополнительный ресурс времени. Переезд в Киев, работа над стратегическими и управленческими вопросами развития компании.
2. Мы реально прокачали и усилили идентичность ребят занимаемым должностям и тем позициям, которые они занимают в команде, в компании. Сильная штука! Ощутимо сократилось мое участие в решении срочных задач и тушении пожаров. Теперь больше фокус но обучении решать вопросы и задачи.
3. Проработали вопросы с причинно-следственными связями и определили что слабые места или те, которые были без должного правильного фокуса внимания со стороны команды.
4. Был получен отличный навык, которые сейчас мы прокачиваем - умение предъявлять и отвечать. Заметно уменьшился формат «поговорить» или «помусолить тему» и перешел в конкретные решения и действия.
5. За счет совместных осознанных усилий всей команды были достигнуты победы в работе с пролётками и выполнен план на 110%. Учитывая 2020 год со всеми его сюрпризами - для нас это было победой!
Как собственник бизнеса ты всегда оцениваешь вложенное время и фокус внимания с точки зрения выгоды. Выгода ощутима. Этот тот случай, когда услуга, которая была оказана Олесей, является с значительным превышением.
С задачами, которые были для нас важны в сложный период, мы справились, а цели радуют тем, что мы их достигли.
Олеся Архіпова , СПАСИБО!!
Світлана Тарахкало
Альтернативна школа "невгамовні"
Олеся навчила, як з ними справлятись, як відчути й побачити кожного члена команди, як надати кожному автономію, але залишатись міцною опорою, як побачити мету, і найголовніше — шлях до тої самої омріяної мети. Два роки тому — ми разом мріяли))) це важливо, мріяти. Тоді з'являються крила і ти відчуваєш неосяжні вершини, до яких хочеться летіти, ти ще не впевнений у своїх силах, ти ще не впевнений, чи це твоя вершина, але ти натхненний, перед тобою замальовка олівцем. А зараз ми діємо. Ми чітко розуміємо цінності, які для нас важливі. Ми точно знаємо, що для нас є прийнятним. Ми можемо висловити те, чого не завжди готові були навіть припустити. І це важливо, бо в цей момент настає ясність, без образ, по суті, розуміння чи отримуєш ти задоволення від справи, яку робиш, чи ні, розуміння і прийняття викликів, бо ти вже знаєш, як їх подолати. А найбільша цінність, це люди, які ділять із тобою цей шлях. І це було б не зовсім справедливо, подякувати тільки Олесі)))) Olesia Arkhipova
, ти відкрила завісу перед глядачами, щоб ми краще розуміли, що відбувається на сцені та за кулісами нашого гармидеру)))
Made on
Tilda