Карта команди
Авторський інструмент дослідження стану команди

Олеся Архіпова
Карта команди - це дослідження стану вашої команди через візуально розроблену карту динаміки команди
Дослідження включає:
- аналіз основних патернів поведінки кожного члена команди, його потреби, страхи, мотивацію ;

- аналіз групової та спіральної динаміки організації. Це дасть розуміння, які управлінські рішення необхідні на даному етапі та стратегічно ;

- аналіз реальної, а не формальної корпоративної культури, її сильних сторін та деструктивних елементів, задля їх корекції відповідно до цілей компанії. Продукивність залежить від поведінки людей, яка формується культурою ;

- аналіз антикрихкості за Патріком Ленсіоні. Антикрихкість визначає впевненість у команді. Це як участь у ралі : можна брати участь у заїзді, тільки з машиною у якій впевнений.

Антикрихкість дає ЯСНІСТЬ, розуміння що коїться у вас "під капотом", і збільшує продуктивність , оскільки робить усіх в команді щасливішими, а не вижимає останні сили.


Розуміння групових динамік та фасилітація їх - це ваше власне міні-СТО, а ви експерт, який знає все про вашу машину, і може передбачити ймовірні проблеми
Для чого це дослідження?

Уявіть собі, що у вас є машина, стан якої ви не перевіряєте. Є правило : заправляти її раз в місяць. Бензину ніби вистачає, все решта - ремонтується, коли вже зламалось і явно барахлить.

І так ви їдете на цій машині, усе добре. Бац! Зміна маршруту маршруту. Термінові справи. Треба їхати по серпантину, а ще обмежена кількість часу - треба обганяти інших, виїжджати на зустрічну, щоб встигнути доїхати на важливу зустріч.Які у вас думки?

Чи впевнені ви у своєму автомобілі в цей момент? Справний, вистачає пального, а гальмові диски не підведуть?І тут 3 варіанти:

1⃣ Ви ризиковий. Їдете і не знаєте чи наступний обгін по зустрічній не буде кінцем подорожі.

2⃣ Ви їдете, але не набираєте швидкість, щоб нічого не відпало дорогою.

3⃣ Ви вирішуєте не їхати та зійти з дистанції, бо зовсім не впевнені у своїй машині.

А тепер уявимо, що ваша машина - це ваша команда, подорож - це ваш бізнес, а зміна маршруту- це карантин, зміна ринку, обвал економіки чи щось інше.

Розуміння групових динамік та фасилітація їх - це ваше власне міні-СТО, а ви експерт, який знає все про вашу машину, може передбачити вірогідні проблеми, турбується про неї, вона завжди майже, як нова, і ви мчите у вашу подорож.

Made on
Tilda